Fla firm

Wspólpraca z innymi kwiaciarniami w Polsce

Kwiaciarnia wysyłkowa Casablanca jest otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy z innymi lokalnymi kwiaciarniami w całej Polsce. Chętnie nawiążemy kontakt z firmami, które dobrze orientują się w branży kwiatowej, charakteryzują się solidnością i starannością oraz cieszących się dobrą renomą czyli zaufaniem klientów.

We współpracy z nowymi partnerami zależy nam na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i solidności w celu możliwie najlepszego spełnienia oczekiwań naszych wspólnych klientów. Dobra organizacja, kontakt i porozumienie zapewne przyczyni się do pozyskania wielu nowych klientów.

Bardzo istotnym czynnikiem sprzedaży wysyłkowej jest trafna ocena potrzeb oraz oczekiwań wszystkich naszych klientów, którzy najczęściej nie mają możliwości odebrania kwiatów osobiście a tym samym weryfikacji docelowego wyglądu bukietu/kompozycji. To na nas spoczywa największa odpowiedzialność za fachowość wykonania, świeżość wysyłanych kwiatów oraz pełen profesjonalizm usługi, dlatego zapraszamy do współpracy tylko w pełni wykwalifikowane firmy zajmujące się sprzedażą i doręczaniem kwiatów pod wskazany adres. Największym zaszczytem i podziękowaniem każdej kwiaciarni są dobre opinie zadowolonych klientów, a także status solidnej marki i dobrej renomy.

Kwiaciarnia zainteresowane współpracą prosimy o zgłoszenia drogą internetową pisząc na adres mailowy lub telefonicznie.

Każdej współpracującej kwiaciarni możemy zagwarantować :

  • wyłączność dla Państwa kwiaciarni na określonym obszarze
  • dodatkowych, nowych klientów z całej Polski oraz Świata
  • bieżące informacje dotyczące potrzeb oraz oczekiwań większości naszych klientów
  • podniesienie przychodów
  • zwiększenie ilości zamówień
  • możliwość pozyskania nowych odbiorców w swojej okolicy Zapraszamy serdecznie do współpracy!