Polecamy

Imieniny obchodzą:

Dziś : Heleny Wieslawy
Jutro : Emilii Iwony
Pojutrze : Joanny Zuzanny

Kontakt:

 

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

7861274

 
skype: kwiaty24
 
tel: 530 503 503 /24h
 
tel/fax: (12) 649 59 14

Płatności On-line 

 

Wspólpraca z innymi kwiaciarniami w Polsce

 

Kwiaciarnia wysyłkowa Casablanca jest otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy z innymi lokalnymi kwiaciarniami w całej Polsce. Chętnie nawiążemy kontakt z firmami, które dobrze orientują się w branży kwiatowej, charakteryzują się solidnością i starannością oraz cieszących się dobrą renomą czyli zaufaniem klientów.

We współpracy z nowymi  partnerami zależy nam na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i solidności w celu możliwie najlepszego spełnienia oczekiwań naszych wspólnych klientów. Dobra organizacja, kontakt i porozumienie zapewne przyczyni się do pozyskania wielu nowych klientów.  

Bardzo istotnym czynnikiem sprzedaży wysyłkowej jest trafna ocena potrzeb oraz oczekiwań wszystkich naszych klientów, którzy najczęściej nie mają możliwości odebrania kwiatów osobiście a tym samym weryfikacji docelowego wyglądu bukietu/kompozycji.  To na nas spoczywa największa odpowiedzialność za fachowość wykonania, świeżość wysyłanych kwiatów oraz pełen profesjonalizm usługi, dlatego zapraszamy do współpracy tylko w pełni wykwalifikowane firmy zajmujące się sprzedażą i doręczaniem kwiatów pod wskazany adres.  Największym zaszczytem i podziękowaniem każdej kwiaciarni są dobre opinie zadowolonych klientów, a także status solidnej marki i dobrej renomy.

Kwiaciarnia zainteresowane współpracą prosimy o zgłoszenia drogą internetową pisząc na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 503 503 077.

Każdej współpracującej kwiaciarni możemy zagwarantować :

- wyłączność dla Państwa kwiaciarni na określonym obszarze

- dodatkowych, nowych klientów z całej Polski oraz Świata

- bieżące informacje dotyczące potrzeb oraz oczekiwań większości naszych klientów

- podniesienie przychodów

- zwiększenie ilości zamówień

- możliwość pozyskania nowych odbiorców w swojej okolicy

                                             Zapraszamy serdecznie do współpracy!